^ Доверху

logo

 

Споконвічна традиція усіх народів - патріотична любов до клаптика рідної землі, де ти народився і виріс, повага до батька-матері, пам'ять про предків, шанування рідної мови, історії, усвідомлення себе кров'ю і плоттю свого народу ...

Детальніше...

 

 

Село Кузьмин  Городоцької міської територіальної громади, Городоцького  району Хмельницької  області розташоване на річці Смотрич  за 15 км. від районного центру, за 17 км. від залізничної станції Вікторія на лінії Ярмолинці – Чортків, за 45 км. від міста Хмельницький. У Кузьминський старостинський округ входить село Шишківці.

Детальніше...

 

Село Велика Левада розміщується на території Купинської ОТГ №6 Городоцького району Хмельницької області. Село складається із 8 вулиць і 2 присілків, в селі проживає близько 700 людей, село засноване 1740 року, на території села є: поштове відділення, 4 магазини, централізований водогін.

Детальніше...

 

Перша  письмова згадка про  Лісогірку  в  історичних джерелах  належить до 1392 року, коли  литовський  князь Федір Коріатович передав село польському  шляхтичу   Бедриху. В  кінці  ХV  століття поселення отримало назву  Людвіполь – на честь  Людмили  та Віполя, які кохали один одного. 

Детальніше...

Copyrigcht © 2013 РБК