^

logo

Народний аматорський ансамбль танцю «Мрія»

Починав свою діяльність колектив в 1961 році з невеликої танцювальної групи. В 1967 році «Мрія» стала переможцем обласного і республіканського фестивалів самодіяльного мистецтва, їй присвоїли почесне звання «самодіяльного народного» ансамблю танцю. В 1972 році колектив ансамблю «Мрія» став золотим лауреатом республіканського фестивалю самодіяльного мистецтва. Колектив неодноразово виступав перед  жителями міста, району та області на св'яті «Івана Купала», Дні міста, заходах до Дня молоді, Дня незалежності. Також учасники колективу приймали участь у фестивалі «Нас збирають друзі» виступали на концертних площадках у Польщі в м.Сухачев. В 2013 році приймали участь у Всеукраїнському фестивалі «Радея Данс» в м. Кам'янець-Подільський де зайняли І-ше місце у своїй віковій категорії.

Ансамбль народної музики створений у 1992 році. Звання «народного» колектив одержав у 1993 році. Першим керівником ансамблю був Стан Микола Григорович. З 1997 року керівником колективу став Кошубський Анатолій Йосипович. Це високопрофесійний, сумлінний працівник. Репертуар колективу базується на основі українських народних пісень, мелодій, танців. Виконує колектив і авторські пісні професійних композиторів: М.Балеми, О.Білаша, І.Сльоти. За десять років існування колектив приймав участь майже у всіх районних та обласних святах.

Географія концертних виступів ансамблю:

1993р.- колектив приймав участь в обласному святі козацької звитяги в с.Пилява Старосинявського району.

Детальніше:Народний аматорський ансамбль "Народні музики"

Дитячий ансамбль «ЩЕДРИК» створено в 1992 році, а в 1993 році присвоєно звання «зразковий».

Першим керівником колективу був Микола Григорович Стан.

З 1996 року керівником ансамблю працює Гумінська Надія Павлівна – здібний керівник і організатор. Вона творчо підходить до роботи, користується заслуженим авторитетом серед колег по роботі та працівників культури району.

 

 

 

Детальніше:Зразковий фольклорний ансамбль "Щедрик"

Ансамбль української пісні «СПІВУЧЕ ДЖЕРЕЛО» заснований у жовтні 2002 році при Городоцькому районному Будинку культури. З початку створення колектив користується великою популярністю і любов’ю глядачів.

Колектив «СПІВУЧЕ ДЖЕРЕЛО» був учасником багатьох обласних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів, де займав призові місця. Та був нагороджений грамотами та дипломами.

Творча історія колективу розпочалася з обласного огляду-конкурсу «Наш подільський пісенний краю», де було отримано диплом 1 ступеню. Двічі колектив приймав участь у Всеукраїнському пісенному фестивалі ім.. М.Машкіна в м.Іршава Закарпатської області (2003 та 2004 рр.), де ставав лауреатами III та II ступеня.

Детальніше:Народний ансамбль української пісні "Співуче джерело"

Швидкоплинний Смотрич несе свої чисті води далеко до моря. Так і пісня, що лине до городоччан у виконанні фольклорного ансамблю «Сонячне коло», який працює при районному Будинку культури ось уже 22 роки.

Колектив різниться від інших своєю самобутністю і притаманною лише йому манерою виконання. 

 

 

 

 

Детальніше:Народний аматорський фольклорний колектив "Сонячне коло"

МБК © 2013