^

logo

 

Споконвічна традиція усіх народів - патріотична любов до клаптика рідної землі, де ти народився і виріс, повага до батька-матері, пам'ять про предків, шанування рідної мови, історії, усвідомлення себе кров'ю і плоттю свого народу ...

Детальніше:Завадинці

 

 

Село Кузьмин  Городоцької міської територіальної громади, Городоцького  району Хмельницької  області розташоване на річці Смотрич  за 15 км. від районного центру, за 17 км. від залізничної станції Вікторія на лінії Ярмолинці – Чортків, за 45 км. від міста Хмельницький. У Кузьминський старостинський округ входить село Шишківці.

Детальніше:Кузьмин

 

Перша  письмова згадка про  Лісогірку  в  історичних джерелах  належить до 1392 року, коли  литовський  князь Федір Коріатович передав село польському  шляхтичу   Бедриху. В  кінці  ХV  століття поселення отримало назву  Людвіполь – на честь  Людмили  та Віполя, які кохали один одного. 

Детальніше:Лісогірка

 

Село Велика Левада розміщується на території Купинської ОТГ №6 Городоцького району Хмельницької області. Село складається із 8 вулиць і 2 присілків, в селі проживає близько 700 людей, село засноване 1740 року, на території села є: поштове відділення, 4 магазини, централізований водогін.

Детальніше:Велика Левада

 

Про походження назви села старожили  згадують так: в сиву давнину сюди прибув багатий пан, який мав дуже грамотного слугу. 3 усiх усюд сюди йшли люди, щоб цей мудрий чоловiк написав листа, скаргу чи прохання кудись.Розумна i мудра голова була у нього. «Iдемо до мудрої голови», - казали подорожуючi. 

Детальніше:Мудриголови

МБК © 2013