^

logo

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва підбив підсумки обласного конкурсу «На кращий веб-сайт, інтернет-сторінку та групу (у соціальній мережі) клубного закладу 2021».

На сьогоднішній день, коли у світі панують цифрові технології, а також за умов самоізоляція робота клубних закладів без активного введення інтернет-сторінок та веб-сайтів є фактично не можливою. Тому, з метою активізації діяльності клубних закладів на місцях, пошуку нових форм і методів культурного обслуговування жителів міст та селищ, вирішення проблем фінансування клубних закладів, залучення широкої громадськості, творчої інтелігенції, підвищення уваги місцевих органів влади до проблем галузі було оголошено конкурс на «На кращий веб-сайт, інтернет-сторінку та групу (у соціальній мережі) клубного закладу».

Цьогоріч у конкурсі взяло участь 74 клубних закладів Хмельницької області. Відповідно до умов конкурсу, журі визначило переможців у номінаціях: «Кращий веб-сайт МБК, ЦКД», «Кращий веб-сайт СБК, СК», «Краща інтернет-сторінка та групу (у соціальній мережі) ПК», «Краща інтернет-сторінка та групу (у соціальній мережі) базових БК, ЦКД», «Краща інтернет-сторінка та групу (у соціальній мережі) СБК, СК».

ПЕРЕМОЖЦИЯМИ У НОМІНАЦІЇ "КРАЩИЙ ВЕБ-САЙТ МБК, ЦДК " СТАЛИ:

І місце Городоцький міський будинок культури         https://gorodok-rbk.km.ua/

ІІ місце Шепетівський міський будинок культури       http://shepet-mbk.com.ua/

Переможці (І-ІІІ місця) отримають кубок, грамоту та цінні подарунки Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Організатори конкурсу вітають переможців і бажають їм подальших перемог.

МБК © 2013