^

logo

24 листопада 2021 року в  приміщенні  Городоцького міського Будинку культури відбулась презентація  плану роботи на 2022 рік.

Сьогодні перед працівниками закладів культури клубного типу стоїть надзвичайно багато завдань, на які необхідно реагувати, шукати і пропонувати реальним та потенційним відвідувачам такі послуги і такий контент, що найбільшою мірою відповідають їхнім потребам.Також у кожного клубного працівника має бути індивідуальний творчий підхід до формування планів роботи з урахуванням конкретних матеріальних, технічних і професійних можливостей, тому що самою важливою та відповідальною ділянкою роботи клубних закладів є планування.

Повноцінна діяльність клубного закладу базується на основних функціях і напрямах роботи згідно його Положення.На превеликий жаль уже майже два роки COVID-19 не дає можливості у повній мірі закладам культури планувати та проводити заходи, а людям  відпочивати та святкувати, а тому потрібно врахувати в разі карантинних обмежень проведення більшості заходів в онлайн-режимі.

При формуванні плану роботи працівниками Городоцького міського Будинку культури велику увагу приділено у першу чергу заходам суспільно-політичного державного та місцевого значення (День Незалежності України, свята української символіки, День Соборності України, мистецькі свята до Шевченківських днів),на проведення іміджевих культурно-мистецьких заходів міста, села, територіальної громади, заходи по організації відпочинку різних груп населення (дітей та підлітків, молоді, людей похилого віку, організація сімейного дозвілля). Всього до основного плану роботи було представлено понад 50 заходів. Окремою сторінкою до перспективного річного плану роботи Городоцького міського Будинку культури, після врахування в роботі заходів управління культури Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницького ОНМЦК буде  включена можлива  участь у  заходах обласного значення,  цільові проєкти, довгострокові програми розвитку клубних закладів за окремими напрямами.

11 заходів працівники Городоцького міського Будинку культури планують провести восени,

17 — у зимовий період,

18 – заплановано на весну;

6 заходів відбудеться влітку. Також у літній період за окремим планом буде працювати "Літній кінотеатр" та робота дитячих атракціонів (електромобілі, веломобілі, самокати).

Заплановані заходи на 2022 рік:


 

МБК © 2013