^

logo

Про гітару хтось з великих музикантів сказав, що будь який інший інструмент порушує тишу, а ось гітара навпаки — її створює, тому що пісні під гітару необхідна тиша для розмови споріднених душ.

В приміщенні Городоцького міського Будинку культури  відбулася зустріч з Городоцькими бардами, вихованцями Городоцької дитячої музичної школи і просто любителями гри на гітарі. На зустрічі барди Олександр Шевчук та Олександр Буковський ознайомили слухачів зі своєю творчістю, розповіли присутнім про стиль написання творів , спільно з вихованцями музичної школи виконали свої найкращі музичні твори.Вечір пройшов у невимушеній,теплій та по домашньому дружній атмосфері. Глядачі  проживали разом з виконавцями творів  кожну пісню, кожен вірш. Ця надзвичайна енергетика , настрій надовго залишаться в пам’яті, як організаторів так і відвідувачів заходу.

Зазначимо, захід відбувся з дотриманням всіх карантинних вимог: маскового режиму, соціального дистанціонування та за участю обмеженої кількості осіб. У всіх учасників, працівників та організаторів  заходу, були в наявності “зелені” COVID-сертифікати, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 

Free Joomla Lightbox Gallery
МБК © 2013