^

logo

12 жовтня в приміщенні Городоцького міського будинку культури відбулися заходи з нагоди Дня захисника України,свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.На заході були присутні працівники закладів культури Нищий Валентин та Олійник Ігор,  справжні чоловіки, які були безпосередніми учасниками подій, про які ми дізнаємося лише із ЗМІ. Війна в мирний час на Сході України це велика кривава рана, яка залишиться назавжди в нашій пам’яті, в історії України. Лише зустрівшись з війною ми по справжньому зрозуміли хто такий захисник України.

Вітальні слова та святкові пісні подарували у цей день присутнім Героям України працівники Городоцького міського Будинку культури.

Отож нехай  Пресвята Богородиця оберігає всіх нас, Україну, наших захисників. Усім захисникам України міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотизму. Надзвичайно приємно, що в переддень Дня захисника України,свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва учаснику АТО Валентину Нищому виповнилося 45 років, з чим ми його усі вітаємо.Усіх земних гараздів тобі Валентине, миру, злагоди і козацької вдачі.

Давайте кожного дня молитися за Україну. Щоб вже нарешті настав мир і спокій, щоб більше не проливалася кров синів України.

 

Free Joomla Lightbox Gallery
МБК © 2013