^

logo

Перший день літа асоціюється із дитячим святом – Днем захисту дітей, а тому  щороку разом зі світовою спільнотою Міжнародний день захисту дітей відзначають і в Україні.  За доброю традицією в нашому місті відбулися  різноманітні цікаві заходи, приурочені до цього свята, але поки, що з певними карантинними обмеженнями. Для дітей підготували низку цікавих заходів, але посилити все в онлайн режимі за 1 день було б  дуже важко.А тому ряд заходів в онлайн режимі було проведено, ще до 1 червня включно.

Розпочалось святкування на центральній площі зі спортивних змагань, які підготували працівники центру "Спорт для всіх".З нагоди дитячого свята, творчу програму   підготували працівники  централізованої бібліотечної системи, заклади культури клубного типу, дитячі музична школа та художня, Будинок дитячої творчості.

Але в першу чергу цей день – не тільки   веселі свята для малечі, а й нагадування про необхідність поважати права дитини, що є необхідною умовою для формування справедливого, гуманного суспільства. 

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, на центральній площі продавали роботи вихованців Городоцького центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Такий аукціон відбувся уже втретє, а всі виручені кошти організатори аукціону спрямують на розвиток центру.

Всі учасники заходу отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.

Free Joomla Lightbox Gallery
МБК © 2013