^

logo

Вдало розпочався 2015 рік і для колективу РБК - зразкового  ансамблю танцю «Колібрі». Він приніс нову перемогу в обласному фестивалі дитячих та юнацьких театральних колективів «Казковий скарб» реалізованого громадською організацією «За конкретні справи» при підтримці народних депутатів України О.В.Гереги та А.В. Шиньковича.

25 січня в театрі Старицького відбулась справжня мистецька феєрія. На сцені учасники показували себе справжніми акторами. Диплом за професійність отримав народний театр «Маски» м. Нетішин з виставою «А Сніговик  нічого не зрозумів». За креативність був нагороджений колектив з Білогір'я, котрий поєднав лялькову виставу з мистецтвом хореографії. Похвалу режисерської постановки отримав колектив з Ярмолинець постановкою «Ріпка». Яскравими барвами радував глядача колектив з Чемеровець в постановці казки «Курочка ряба». Усі учасники отримали призи в певних номінаціях. А в постановці нашого колективу «Колібрі» вміло поєднались кілька улюблених казок та мультфільмів, котрі вилітали з відкритої книги і застигали на великому екрані, допомагаючи юним аматорам відтворювати на сцені головну думку постановки.

Були гості фестивалю з дуже вдалими постановками: «Кицькин дім» школа мистецтв смт. Чемерівці, сучасна постановка у виконанні Хмельницького ліцею.

Приємно вразила глядача громадська позиція наших дітей. В фойє  була продемонстрована постановка на патріотичну тематику, яка показала що наші діти - справжні патріоти.

Оцінювались і групи підтримки. Городоцькі вболівальники в цій категорії були кращі, за що й отримали приз.

Справжнім подарунком для усіх присутніх став виступ братів Борисенко і приємним та гордим моментом для городоччан, виступ Вікторії Літвінчук.

У всіх хто бачив це дійство залишились приємні враження та позитивні емоції .І хотілось би дійсно щоб наші діти повірили що казка, якою б вона не була, має гарне закінчення.

Free Joomla Lightbox Gallery
МБК © 2013