^

logo

16 січня 2015 року, в приміщенні Городоцького районного будинку культури, відбувся відбірковий етап обласного фестивалю дитячих та юнацьких театральних колективів «Казковий скарб», за сприяння Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи», при підтримці народних депутатів України О.В. Гереги та А.В. Шиньковича .

 

У відбірковому етапі прийняло участь 15 колективів з Городоцького району, серед яких - зразковий ансамбль сучасного танцю  «Колібрі», зразковий ансамбль  танцю  «Барвінок» с. Клинове, вихованці  дитячої музичної школи , вихованці  шкіл міста та району. Глядачі мали можливість з насолодою переглянути постановки, як українських так і сучасних казок. Виступи юних аматорів сцени супроводжувались танцями та піснями.

Право захищати честь Городоцького району на фінальному етапі фестивалю, який відбудеться в м.Хмельницькому, виборов ансамбль сучасного танцю «Колібрі». Колектив своєю чарівністю танцю та пластикою тіла поринув глядачів у казку, де всі мали змогу познайомитись з різними казковими персонажами.

Free Joomla Lightbox Gallery
МБК © 2013