^ Доверху

logo

Згідно річного плану роботи методичного центру Городоцького міського Будинку культури 1 березня 2019 року відбувся семінар клубних працівників Городоцької міської ради. По підсумках творчої та фінансово-господарської діяльності у 2018році та завдання по забезпеченню їх діяльності у 2019 році виступив начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради О.Федоров. Виступили головний спеціаліст відділу культури, національностей, релігій та туризму Н.Надвинична . Про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей розповів В.В.Котлінський - інспектор Городоцького РСРУ ДСНРУ в Хмельницькій області.

В своєму виступі директор міського Будинку культури О.Походонько висвітлила питання щодо роботи сільських клубних установ, зокрема: участь у заходах МБК протягом поточного року, у заходах до 75-річниці визволення Городоччини від нацизму у Другій світовій війні. Були надані анкети для вивчення потреб сільських клубних працівників, їх побажання щодо навчання у наступних семінарах.

По питанню збору та запису старовинних народних обрядів, пісень клубними працівниками в сільській місцевості виступила керівник народного аматорського фольклорного колективу «Сонячне коло» МБК Н.Гумінська. Після виступу був продемонстрований відеоматеріал обряду «Хрестини».

Free Joomla Lightbox Gallery
Copyrigcht © 2013 РБК