^ Доверху

logo

Городоччани пишаються тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють обличчя своєї маленької Батьківщини. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови життя для кожного жителя.

В рамках обласного проекту «Я відчуваю тут своє коріння», який у свій час отримав перемогу в обласному огляді-конкурсі на кращий творчий проект по роботі з громадою села і вперше був реалізований на базі Городоцького міського Будинку культури відбулись творчі заходи у с.Пільний Олексинець, с.Великий Карабчиїв, с.Жищинці, с.Підлісний Олексинець. Свято  націлене на виявлення і популяризацію самобутньої культурної та духовної спадщини Городоччини, збереження народних промислів, ремесел, розвитку художньої аматорської творчості, вивченню і збереженню традицій, звичаїв та обрядів.

Варто зауважити, що такі заходи, об'єднують громаду і наповнюють серця гордістю за рідну землю і людей, які тут народились, живуть і працюють.


 

Free Joomla Lightbox Gallery
Copyrigcht © 2013 РБК