^ Доверху

logo

22 березня 2019 року, Городоччани відзначили 75-ту річницю від дня визволення міста та району від нацистських окупантів. Біля Обеліску Слави відбувся мітинг – реквієм та покладання квітів. В урочистих заходах взяли участь керівники району та міста, представники підприємств, установ, громадських організацій, учнівська молодь, ветерани та учасники Другої світової війни.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулись голова районної державної адміністрації Олена Матвєйцева, голова районної ради Ольга Зелінська, міський голова Василь Підлісний, голова Волочиської районної ради ветеранів Олексій Довгалюк.  

Ветерани праці, учасники АТО, керівники району та міста, члени делегації Волочиського району взяли участь у заборі землі від Обеліску Слави, де захоронено 240 бійців, що загинули при звільненні Городоччини.

Учасники мітингу вшанували пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання та покладанням корзин з квітами до братської могили.

По закінченню заходу в приміщенні  Городоцького міського Будинку культури всі присутні мали змогу ознайомитися з величним подвигом визволення району, де  переглянули документальну стрічку та виставку архівних матеріалів про  події Другої світової війни, виставку зброї, роботи вихованців Городоцької дитячої художньої школи.

Free Joomla Lightbox Gallery
Copyrigcht © 2013 РБК